KURZ ANGLIČTINY 1+1 TÝŽDEŇ ZDARMA

COOLAGENT v spolupráci s partnerskou školou v juhoanglickom meste Bournemouth ponúka cool akciu! Zaplaťte 1 týždeň a 2. týždeň je zadarmo. Spoznajte aj Vy krásne mesto pri mori, ktoré ponúka veľa možností využitia voľného času.

BOH1.jpg BOH2.jpg Coastal Activity

Mesto Bournemouth sa nachádza na juhu Anglicka, na tzv. Anglickej riviére. Je to jedno z najkrajších a najobľúbenejších miest vo Veľkej Británii. Bournemouth je prvotriednym prázdninovým rezortom s množstvom prekrásnych pláží a zaujímavých miest. Juhoanglické mesto Bournemouth je známym medzinárodným prímorským strediskom a britským centrom vzdelávania – sídli tu Bournemouth University a Poole College s viac ako 30 tisícmi britských i zahraničných študentov. O počasí sa hovorí, že je jedným z najpríjemnejších na celých britských ostrovoch 🙂 🙂 🙂

Škola English2000 sa nachádza v centre mesta, cca 200 metrov od nákupnej a pešej zóny a je zariadená v typickom anglickom štýle. Učebne sú vybavené moderným nábytkom, doplnené rôznymi zaujímavými prvkami, ktoré Vás budú inšpirovať k výučbe 🙂 . V škole vyučujú kvalifikovaní učitelia, ktorí sú samozrejme pravými Angličanmi 😉 V spoločenskej miestnosti je možné stráviť voľný čas s ostatnými spolužiakmi. Škola je akreditovaná British Councilom a ponúka okrem klasických jazykových kurzov aj programy pracovnej praxe spojenej so štúdiom.

1+1 týždeň = 2 týždne = 480€

2+2 týždne = 4 týždne = 880€

Cena zahŕňa: zápisné, vstupný test, jazykový kurz v rozsahu 20 lekcií / týždeň, ubytovanie v hostiteľskej rodine, 2-lôžková izba, polpenzia, 1x týždenne „language clinic“, záverečný certifikát, 24 hodinová help linka, atď.

Možné príplatky:

  • ubytovanie v 1-lôžkovej izbe = 40€ / týždeň
  • intenzívnejší jazykový kurz v rozsahu 30 lekcií / týždeň = 65€ / týždeň

Podmienky:

  • vek minimálne 16 rokov
  • minimálna úroveň A1
  • účasť v kurze v období od 05.11.2018 do 01.03.2019

School_BOH.jpg School_BOH1.jpg

POPLATOK NEZAHŔŇA:

  • dopravu do Bournemouth
  • vreckové
  • cestovné poistenie

Pre detailnejšie informácie kontaktujte koordinátorov na: studium@coolagent.sk alebo zavolajte na BEZPLATNÚ LINKU 0800-1-AGENT, tj. 0800-1-24368

Všetky konzultácie a príprava kalkulácií sú nezáväzné a zadarmo!

Ponuka platí do obsadenia voľných miest a do odvolania. COOLAGENT si vyhradzuje právo na dočasné obmedzenie alebo zmenu tejto ponuky.

Využite možnosť nezáväznej registrácie do programov COOLAGENT. Registrujte sa ešte dnes!

Mohlo by Vás zaujímať...