10 COOL miest, kde môžete študovať jazyky

Študovať angličtinu v Londýne alebo Brightone? Španielčinu v Barcelone? Nemčinu v Berlíne? A ruštinu v Moskve? Nuda? :) Tak čítajte!

fiji_hammock_small Foyle_Carrick a Rede Rope Bridge capetown2

 1. Angličtina na Fiji
  • Exotický raj, kde štúdium a ubytovanie vyjde na zlomok ceny než napr. v USA. Ubytovanie s polpenziou za menej než 100 USD/týždeň.
 2. Angličtina v Glasgowe
  • Škótsko to nie sú len gajdy, kilte, whisky a drsná príroda! Najdete tu milých ľudí a moderné mestá s bohatým kultúrnym životom. Dokonca i Harry Potter sa „narodil“ v Škótsku :)
 3. Angličtina v Severnom Írsku
  • Milí ľudia, krásne a živé mesto a nádherné okolie – to je Londonderry. Objavte super miesto, kde študovať angličtinu za ceny nižšie než vo Veľkej Británii.
 4. Angličtina v Cape Town
  • Kapské mesto ponúka každému niečo, bez ohľadu na vkus. Či už vás lákajú nákupy a rušný život veľkomesta alebo safari a pláže alebo víno :)
 5. Angličtina v Las Vegas
  • Vedeli ste, že las vegas znamená v španielčine „lúky“? :) Určite ale viete, že mesto je známe nočným životom a kasínami. A nielen to, neďaleko môžete navštíviť Red Rock Canyon alebo omnoho známejší Grand Canyon.
 6. Angličtina na Gozo
  • Pokiaľ by ste radi spojili jazykový pobyt s dovolenkou, ale nemáte veľmi radi miesta plné turistov, Gozo (menší z ostrovov Maltskej republiky) je to pravé!
 7. Španielčina na Gran Canárii
  • Že toto by vás nenapadlo? Preto sme tu :) Spojenie krásnej dovolenky a zlepšenie jazyka dnes volí čím ďalej tým viac ľudí.
 8. Španielčina v Granade
  • Magické mesto, odkiaľ je to kúsok ako k moru, tak aj do hôr. A úchvatnú maurskú pevnosť Alhambra si nemôžete nechať ujsť!
 9. Nemčina vo Viedni
  • V Nemecku študuje nemčinu každý…ale čo skúsiť Viedeň? Kultúrne zážitky môžete striedať s originálnou „Saher-Torte“ alebo sa vybrať na výlet k Neziderskému jazeru.
 10. Ruština v Rige
  • Po rusky v prirodzenom prostredí bez víz? Riga je architektonickou perlou s unikátnym mixom gotických kostolov, stredovekých domov a secesných i drevených stavieb. Obľúbené prímorské letovisko Jurmala je vzdialené len 30 minút cesty!

LV-strip-boulevard-stratosphere Panorama di Riga dalla Daugava Johann Strauss Statue in Vienna

logo_coolagent10perc
Pro detailnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky:

Bratislava: Adriana, studium@coolagent.sk
Košice: Lucia, kosice@coolagent.sk
Londýn: londyn@coolagent.sk

alebo zavolajte na bezplatnú linku COOLAGENT zadarmo z celej SR: 0800-1-AGENT (tj. 0800-1-24368).

Všetky konzultácie a kalkulácie sú nezáväzné a zadarmo. COOLAGENT